Henkilökunta

Home / Henkilökunta


Hannele Lehtinen
Toimitusjohtaja, HTM, HT, KLT
Tilintarkastus
Liikennelupalausunnot
Asiantuntijapalvelut
Sukupolvenvaihdokset
Yritysmuodon muutokset
Veroneuvonta

Puh: 040-750 6364
hannele.lehtinen@tililehtinen.fi
Ylihärmä, Kauhava, Seinäjoki
Jukka Lehtinen
Kehityspäällikkö, DI


Puh: 050-533 0656
jukka.lehtinen@tililehtinen.fi
Ylihärmä, Kauhava, Seinäjoki





Noora Lehtinen
Laki- ja veroekonomi, KTM

Kirjanpito
Asiantuntijapalvelut
Tilintarkastusassistentti
Osto- ja myyntireskontra


Puh: 050-325 7298
noora.lehtinen@tililehtinen.fi
Ylihärmä, Seinäjoki
Riikka Perämäki
Palkka- ja henkilöstöhallinnon asiantuntija, PHT

Palkka- ja henkilöstöhallinto
Kirjanpito


Puh: 050-325 8537
riikka.peramaki@tililehtinen.fi
Ylihärmä
Pirjo Viitala
Taloushallinnon asiantuntija, yo-merkonomi

Maatalouskirjanpito
Maatalouden asiantuntijapalvelut


Puh: 050-325 8462
pirjo.viitala@tililehtinen.fi
Ylihärmä
Mari Hietamäki
Taloushallinnon asiantuntija, yo-merkonomi

Kirjanpito



Puh: 050-325 7998
mari.hietamaki@tililehtinen.fi
Ylihärmä
Tiina Keskinen
Taloushallinnon asiantuntija, tradenomi
Kirjanpito
Taloyhtiöt
Reskontra

Puh: 050-325 7649
tiina.keskinen@tililehtinen.fi
Ylihärmä, Kauhava
Minna Järvenpää
Taloushallinnon asiantuntija, KLT, Business advisor
Maatalouskirjanpito
Kirjanpito
Asiantuntijapalvelut

Puh: 050-325 7526
minna.jarvenpaa@tililehtinen.fi
Kauhava
Katri Finni
Taloushallinnon asiantuntija, yo-merkonomi
Palkanlaskenta
Kirjanpito


Puh: 050-325 7530
katri.finni@tililehtinen.fi
Kauhava
Maarit Heikkilä
Taloushallinnon asiantuntija, yo-merkonomi
Kirjanpito
Maatalouskirjanpito

maarit.heikkila@tililehtinen.fi
Kauhava
Merja Tuominen
Taloushallinnon asiantuntija
Kirjanpito
Reskontra


merja.tuominen@tililehtinen.fi
Seinäjoki, Kauhava

”äitiyslomalla”
Tarja Parkkinen
Taloushallinnon asiantuntija, DI
Puh: 050-325 7697
tarja.parkkinen@tililehtinen.fi

Kauhava, Seinäjoki
Eila Korpi
Taloushallinnon asiantuntija

kirjanpito
maatalouskirjanpito
reskontra

Puh: 050 325 7284
eila.korpi@tililehtinen.fi

Kauhava
Anne-Marie Toppari
Taloushallinnon asiantuntija, KTK
Puh: 050 325 8149
anna-marie.toppari@tililehtinen.fi

Kauhava, Alahärmä
Keijo Ylinen
Asiakkuuspäällikkö, KTM, KLT

Yksikönpäällikkö
Asiantuntijapalvelut

Puh: 0400 666 106
keijo.ylinen@tililehtinen.fi
Alahärmä
Hanne Pitkäranta
Taloushallinnon asiantuntija, tradenomi

Kirjanpito
Palkkahallinto
Reskontra

Opintovapaalla hanne.pitkäranta@tililehtinen.fi

Alahärmä
Noora Myllyaho
Taloushallinnon asiantuntija, datanomi

Kirjanpito
Palkkahallinto
Reskontra

Puh: 06 485 4315 noora.myllyaho@tililehtinen.fi

Alahärmä
Susanna Saksa
Taloushallinnon asiantuntija, merkonomi

Kirjanpito
Palkkahallinto
Reskontra

Puh: 06 485 4311 susanna.saksa@tililehtinen.fi

Alahärmä
Johanna Hella
Taloushallinnon asiantuntija, Tradenomi

Kirjanpito
Palkkahallinto
Reskontra

puh. 06 485 4317
johanna.hella@tililehtinen.fi

Alahärmä
Marjut Luoma
Taloushallinnon asiantuntija, Merkonomi

Kirjanpito
Maatalouskirjanpito


puh. 044-2387 380
marjut.luoma@tililehtinen.fi

Kauhava